Hizmetlerimiz

Cep Telefonu Onarımı

Samsung -Apple - Huawei   markalarına  ait her model cep telefonu ürününe TSE standartlarında onarım ve destek hizmeti veriyoruz..

Servis hizmeti almanız için herhangi bir randevu oluşturmanız gerekmemektedir.   Yaşanan salgın nedeniyle aldığımız önlemler kapsamında hareket ediyoruz.

Uzman personelimiz cihazınızda bulunan arıza ile ilgili size detaylı bilgi soracaktır, devamında size anlık bir onarım mümkün ise siz oradan ayrılmadan hizmet sağlayacaktır,

Labaratuvara inmesi gereken bir arıza mevcut ise ürünü teknisyene kadar ulaştıracak ve size onarım süreci ile ilgili bilgi sağlayacaktır.

Ürününüze uygun onarım yöntemi tespit edilerek sizlere süreç ve fiyatlandırma ile ilgili anında bilgi verilecektir.

Cihaza ait onarım tamamlandıktan sonra ürünün tüm fonksiyonlarını test ettiğimiz 66 adımlık bir kalite kontrol testinden geçirilecektir.

Bu sayede üründe sizin de fark etmediğiniz bir sorun var ise tarafımızdan fark edilir ve sorun giderilir.

Son test adımları da tamamlandıktan sonra ürün dezenfekte edilir, poşetlenir ve teslim almanız için ilgili lokasyonda saklanır.

Not: Servisimizi ziyaret etmeden önce sizden ricamız ; Telefonunuzda bulunan verilerinizi yedeklemeniz ve ürüne  ait adaptör-usb kablo ikilisini yanınızda getirerek ürün  ile birlikte teslim etmenizdir.

Cihazınızın onarımında kullanılacak yedek parçalar Orjinal olup, yedek parça garantisi kapsamında olacaktır.

Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar

Cihazın onarımı ve sağlıklı kullanımı için orijinal yedek parça ve orijinal aksesuar çok önemlidir. Bu konuda kullanıcılarımızı doğru yedek parça ve aksesuar ile buluşturmayı hedefliyoruz.

Kurumsal Çözümler

Firmanız için Samsung Mobil ürünleri tercih ettiyseniz satış satış sonrası hizmetler için sizin yanınızdayız. Tüm onarım ve aksesuar talepleriniz için bizimle iletşime geçebilirsiniz.