Hizmetlerimiz

Saat ve Bt Kulaklıklar Onarımı

Teknoloji artık hayatımızın her yerinde.. Teknolojik giyilebilir ürünler insanların hayatını kolaylaştırmayı ve konfor katmayı hedefler.

Samsung Electronics olarak bir çok giyilebilir teknoloji ürünü modeli mevcuttur, Bunların en popülerleri bilindiği üzere akıllı saatler, bileklikler ve Bluetooth kulaklıklar' dır.

Teknoloji tutkunları bilir ki bir kez kullanıldığında yaşattığı konforla bağımlılık yaşatır. Artık telefonunla bir bütündür biri, diğeri olmadan eksik kalır. Sporda , yürüyüşte müzik dinlerken , günlük hayatınızda bulundurdukları sensörler sayesinde sağlıktan , hava durumuna kadar bir çok alanda bizleri bilgi sahibi yapar,

Bu ürün grubundan bir ürün arızalandığında biliyoruz ki en kısa sürede size kavuşturmalıyız,

Sizlerden ricamız ürünü servisimize bırakmak için ziyaret ettiğinizde yanınızda ürüne ait şarj ünitesini de getirmeniz ve ürün ile birlikte teslim etmenizdir.


Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar

Cihazın onarımı ve sağlıklı kullanımı için orijinal yedek parça ve orijinal aksesuar çok önemlidir. Bu konuda kullanıcılarımızı doğru yedek parça ve aksesuar ile buluşturmayı hedefliyoruz.

Kurumsal Çözümler

Firmanız için Samsung Mobil ürünleri tercih ettiyseniz satış satış sonrası hizmetler için sizin yanınızdayız. Tüm onarım ve aksesuar talepleriniz için bizimle iletşime geçebilirsiniz.