Hizmetlerimiz

Tablet Onarımı

Tablet ürün grubu da cep telefonları kadar hayatımıza önemli yer kaplamaktadır, Artık dizüstü bilgisayardan tabletlere geçiş yapan kullanıcı sayısı bir hayli fazla, Cep telefonu ürün grubunda oluşturduğumuz hizmet hedeflerimizi tablet ürünlerde de uyguluyoruz.

Onarım hizmeti almanız için herhangi bir randevu oluşturmanız gerekmemektedir.

Servisimizi ziyaret etmeniz yeterli, devamında kapıda sizi karşılayan personelimiz sizi adım adım yönlendirecektir. 

Ürün uzmanı arkadaşımız size arıza ve onarımı ile ilgili detaylı bilgi sağladıktan sonra onarım sürecini size aktaracaktır.

Not: Servisimizi ziyaret etmeden önce sizden ricamız ; Tabletinizde bulunan verilerinizi yedeklemeniz ve tablete ait adaptör-usb kablo ikilisini yanınızda getirerek tablet ile birlikte teslim etmenizdir.

Verilerinizi yedeklemek için pc suite programını bilgisayarınıza yükleyebilir ya da tabletinize bu uygulamayı yükleyerek hafıza kartınıza yedek alabilirsiniz.Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar

Cihazın onarımı ve sağlıklı kullanımı için orijinal yedek parça ve orijinal aksesuar çok önemlidir. Bu konuda kullanıcılarımızı doğru yedek parça ve aksesuar ile buluşturmayı hedefliyoruz.

Kurumsal Çözümler

Firmanız için Samsung Mobil ürünleri tercih ettiyseniz satış satış sonrası hizmetler için sizin yanınızdayız. Tüm onarım ve aksesuar talepleriniz için bizimle iletşime geçebilirsiniz.